مشاوره آموزشی

این قسمت مربوط به معرفی و اطلاعاتی راجع به تعدادی از آموزشگاه های موسیقی معتبر همدان می باشد

آموزشگاه موسیقی هزاردستان با مدیریت جناب آقای جواد مرادیان
آموزشگاه موسیقی پرنیان با مدیریت جناب آقای اصغر بهرامی
آموزشگاه موسیقی آهنگ با مدیریت جناب آقای عباس اسدی
آموزشگاه موسیقی باربد با مدیریت جناب آقای عباس نوروزی
آموزشگاه موسیقی رودکی با مدیریت جناب آقای قاری
آموزشگاه موسیقی نوا با مدیریت جناب آقای امامی
آموزشگاه موسیقی پژواک با مدیریت جناب آقای زندی
آموزشگاه موسیقی نی لبک با مدیریت جناب آقای جمشیدیان

اساتید و آموزشگاه های موسیقی برای تبلیغ خود در سایت همدان موزیک می توانند با ما در تماس باشند


یاد و خاطره ای از استاد بی فروغ جلال دوستی

 درآستانه فصل برگریزان ، خالق خزان ، سرود کوچ هنرمند و دوستی گرانقدر را سر داد و ساز پرواز آغاز کرد و دست اجل گلی زیبا را از شاخسار هنر چید تا به ابدیت پیوند زند. در واپسین ساعات بعد از ظهر روز پنجشنبه ۱۶ مهرماه 1388 دوست و استاد گرامی تر از جانم ، هنرمند گرامی ، استاد جلال دوستی درگذشت.استاد جلال دوستی در سال 1345 در همدان متولد شد. تار را نزد استادان مرحوم جمالی و ارشد طهماسبی و تنبک را نزد مرحوم استاد داریوش زرگری فراگرفت.
وی از سال 136۹ به بعد ، به تدریس موسیقی در همدان و اصفهان پرداخت . وی شاگردان بسیاری را در این دو استان پرورش و به جامعه موسیقی تحویل داد . اکثر نوازندگان و معلمان تار و سه تار همدان نیز شاگرد او هستند. استاد سیاوش اکبری ویلن ساز بزرگ کشور که ساختن ویلن و تار را نزد استاد بزرگ ابراهیم قنبری مهر آموخته نیز، از شاگردان استاد جلال دوستی است. در واقع بخش عظیمی از موسیقی ایران و بخصوص شهر همدان وام دار این استاد بزرگ است.
وی نه تنها در هنر، جایگاهی برتر از سایر نوازندگان همدان و غرب کشور و حتی ایران داشت، بلکه در اخلاق و انسانیت جایگاهی دست نیافتنی داشت.روانش شاد و یادش گرامی باد